Мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 298 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 18 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 298 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8897 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4-тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков

О внесении изменения в решение маслихата от 26 декабря 2019 года № 298 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 14 апреля 2023 года № 18
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 26 декабря 2019 года № 298 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8897) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденном указанным решением:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков