Қарабалық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 50 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Аудандық мәслихаттың
2023 жылғы "15" қыркүйек
№ 50 шешіміне
қосымша
Қарабалық аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Қарабалық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 119 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Белоглин ауылдық округінің жергілікті қоғамдықтың жиындарын өткізу қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.
2. Қарабалық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 120 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бозкөл ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.
3. Қарабалық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 121 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Михайлов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.
4. Қарабалық Қарабалық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 122 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Смирнов ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.
5. Қарабалық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 123 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Станционый ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.
6. Қарабалық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 131 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Новотроицк ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиыны қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.

Об отмене некоторых решений Карабалыкского районного маслихата
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15 сентября 2023 года № 50
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения Карабалыкского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение
к решению районного маслихата
от "15" сентября 2023 года
№ 50
Перечень отмененных решений Карабалыкского районного маслихата
1. Решение Карабалыкского районного маслихата от 18 апреля 2022 года № 119 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Белоглинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области".
2. Решение Карабалыкского районного маслихата от 18 апреля 2022 года № 120 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Боскольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области".
3. Решение Карабалыкского районного маслихата от 18 апреля 2022 года № 121 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Михайловского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области".
4. Решение Карабалыкского районного маслихата от 18 апреля 2022 года № 122 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Смирновского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области".
5. Решение Карабалыкского районного маслихата от 18 апреля 2022 года № 123 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Станционного сельского округа Карабалыкского района Костанайской области".
6. Решение Карабалыкского районного маслихата от 13 мая 2022 года № 131 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Новотроицкого сельского округа Карабалыкского района Костанайской области".

7. Қарабалық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 134 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бөрлі ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.
8. Қарабалық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 135 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық кентінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиыны қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.
9. Қарабалық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 142 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Өрнек ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі.

7. Решение Карабалыкского районного маслихата от 13 мая 2022 года № 134 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Бурлинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области".
8. Решение Карабалыкского районного маслихата от 13 мая 2022 года № 135 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества поселка Карабалык Карабалыкского района Костанайской области".
9. Решение Карабалыкского районного маслихата от 26 мая 2022 года № 142 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Урнекского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области".