Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 76 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тобыл кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 012,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 56 299,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 750,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 56 963,0 мың теңге;
2) шығындар – 116 320,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 308,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 308,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.03.2024 № 92 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 30 877,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Асенкритов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 071,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 645,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 45 426,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 382,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 311,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 311,4 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.03.2024 № 92 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 30 071,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 29 декабря 2023 года № 76.
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 012,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 56 299,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 750,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 56 963,0 тысяч тенге;
2) затраты – 116 320,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 308,2,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 308,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.03.2024 № 92 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете поселка Тобол предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 30 877,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 071,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 645,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 45 426,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60 382,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 311,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 311,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.03.2024 № 92 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 30 071,0 тысяч тенге.

5. Белинский ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 244,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 982,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 404,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 24 858,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 244,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
6. 2024 жылға арналған Белинский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 658,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Калинин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 468,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 385,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 125,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 42 958,0 мың теңге;
2) шығындар – 74 791,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 323,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 323,1 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.03.2024 № 92 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2024 жылға арналған Калинин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 863,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Майский ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 245 606,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 236,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 222 370,0 мың теңге;
2) шығындар – 249 420,5 мың теңге;

5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 244,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 982,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 404,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 858,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 244,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете Белинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 24 658,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 468,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 385,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 125,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 958,0 тысяч тенге;
2) затраты – 74 791,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 323,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 323,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.03.2024 № 92 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть, что в бюджете Калининского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 17 863,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 245 606,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 236,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 222 370,0 тысяч тенге;
2) затраты – 249 420,5 тысяч тенге;

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.03.2024 № 92 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2024 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 311,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Павлов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 955,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 307,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 27 648,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 152,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -197,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197,3 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.03.2024 № 92 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2024 жылға арналған Павлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 293,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Әйет ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 234 097,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 69 192,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 500,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 163 905,0 мың теңге;
2) шығындар – 250 813,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 716,7 мың теңге;

Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.03.2024 № 92 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 27 311,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Павловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 955,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 307,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 648,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 152,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 197,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.03.2024 № 92 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете Павловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 25 293,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 234 097,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 69 192,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 163 905,0 тысяч тенге;
2) затраты – 250 813,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 716,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 716,7 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.03.2024 № 92 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2024 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 31 013,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының төрағасы Д. Мартин
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 716,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.03.2024 № 92 (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 31 013,0 тысяч тенге.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Д. Мартин
Приложение 1
к решению маслихата