Шектеу іс-шараларын тоқтату және Сатай ауылы әкімінің 2023 жылғы 6 наурыздағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Сатай ауылы әкімінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Ұзынкөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 157 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ірі қарамалдардың сарып ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Сатай ауылының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Сатай ауылы әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2023 жылғы 6 наурыздағы № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сатай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Ю. Новотеева
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министіргі
ветеринарлық бықылау және
қадағалау Комитетінің
Ұзынкөл аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
_____________ Р. Канапин
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министірлігі санитарлық-
эпидемиологиялық бақылау
комитеті Қостанай облысының
санитарлық-эпидимеологиялық
бақылау департементінің
Ұзынкөл аудандық санитарлық-
эпидимеологиялық бақылау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ Б. Ахметвалеев

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима села Сатай от 6 марта 2023 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима села Сатай Узункольского района Костанайской области от 12 июля 2023 года № 7
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Узункольского района от 4 июля 2023 года № 157 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Сатай Узункольского района Костанайской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятии по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Сатай "Об установлении ограничительных мероприятий" 6 марта 2023 года № 2.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Сатай Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Ю. Новотеева
Согласовано
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждение "Узункольская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ Р. Канапин
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Узункольское районное управление
санитарно-эпидемиологического
контроля департамента
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
________________ Б. Ахметвалеев