Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 529 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 23.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Азаматтық қорғау органдары лауазымдарының санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 128 бұйрығы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің лауазымдар санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 15 наурыздағы № 128 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 10 қарашадағы № 546 бұйрығы.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Кадр және тәрбие жұмысы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2023 жылғы 23 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр генерал-майор С. Шәріпханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері агенттігі

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 29 сентября 2023 года № 529
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 23.07.2023.
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 15 марта 2021 года № 128 "Об утверждении квалификационных требований к категориям должностей органов гражданской защиты";
2) приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 ноября 2021 года № 546 "О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 15 марта 2021 года № 128 "Об утверждении квалификационных требований к категориям должностей Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
2. Департаменту кадровой и воспитательной работы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 23 июля 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр генерал-майор С. Шарипханов
"СОГЛАСОВАН"
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы