Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2023 жылғы 18 қыркүйектегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-және 50-баптарына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығына сәйкес, Павлодар қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі қалалық комиссиясының кезектен тыс отырысының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 3 хаттамасы негізінде ШЕШТІМ:
1. Павлодар қаласының аумағында Центральная көшесі 2, 6, 8 мекенжайында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендiк сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Х. Хабылбеков

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 18 сентября 2023 года № 7
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 48 и 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Павлодара от 15 сентября 2023 года № 3 РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба по адресам ул. Центральная 2, 6, 8, на территории города Павлодар.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить курирующего заместителя акима города Павлодар.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Х. Хабылбеков