Ақсу қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 54/7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2023 жылғы 20 қыркүйектегі
(VІІІ шақырылған VІІ сессиясы)
№ 54/7 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі "Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 159/22 шешімі(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167494 болып тіркелген).
2. Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі "Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 154/22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167389 болып тіркелген).
3. Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі "Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 155/22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167489 болып тіркелген).
4. Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі "Ақсу қаласы Евгеньевка ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 156/22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167481 болып тіркелген).
5. Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі "Ақсу қаласы Қалқаман ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 158/22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167493 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Аксуского городского маслихата
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 20 сентября 2023 года № 54/7
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Аксуского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(VІІ сессия, VІІІ созыв)
от 20 сентября 2023 года
№ 54/7
Перечень некоторых решений Аксуского городского маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Аксуского городского маслихата от 29 апреля 2022 года № 159/22 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и на территории Кызылжарского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 167494).
2. Решение Аксуского городского маслихата от 29 апреля 2022 года № 154/22 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и на территории Алгабасского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 167389).
3. Решение Аксуского городского маслихата от 29 апреля 2022 года № 155/22 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и на территории Достыкского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 167489).
4. Решение Аксуского городского маслихата от 29 апреля 2022 года № 156/22 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и на территории Евгеньевского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 167481).
5. Решение Аксуского городского маслихата от 29 апреля 2022 года № 158/22 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и на территории Калкаманского сельского округа города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 167493).

6. Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі "Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 157/22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167490 болып тіркелген).

6. Решение Аксуского городского маслихата от 29 апреля 2022 года № 157/22 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества и на территории сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 167490).