Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің Жолқұдық ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 1-03/08 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Алғабас ауылдық округінің Жолқұдық ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясы отырысының № 1 хаттамасы негізінде, Алғабас ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі Жолқұдық ауылындағы келесі көшелері:
"Центральная" көшесі "Тілеуімбет батыр" көшесі, "Гагарин" көшесі "Қазанғап би" көшесі болып қайта аталсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын;
3.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округінің әкімі А.Рұстемов

О переименовании некоторых улиц села Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу
Решение акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 11 июля 2023 года № 1-03/08
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Жолкудук Алгабасского сельского округа и на основании протокола № 1 заседания областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года, аким Алгабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу:
улицу "Центральная" на улицу "Тілеуімбет батыр", улицу "Гагарина" на улицу "Қазанғап би".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алгабасского сельского округа А.Рустемов