Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 32/183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 9/102 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 32/183 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175619 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 224 056 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 671 768 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48 733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 494 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 485 061 мың теңге;
2) шығындар – 5 370 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 903 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 129 119 мың теңге ;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 63 216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 212 665 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 212 665 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде ескерілсін:
114 805 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеу жөніндегі іс-шараларды жүргізуге;
12 444 мың теңге – елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
43 634 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шараларды ұйымдастыруға;
180 939 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
51 487 мың теңге – мәдениет және спорт саласындағы шығындарға;
8 316 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы және күрделі шығыстарына.".

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 14 декабря 2022 года № 32/183 "О Павлодарском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2023 года № 9/102. Прекращено действие в связи с истечением срока
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2023-2025 годы" от 14 декабря 2022 года № 32/183 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 175619) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 224 056 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 671 768 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 733 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 494 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 485 061 тысяча тенге;
2) затраты – 5 370 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65 903 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 129 119 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 63 216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 212 665 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 212 665 тысяч тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2023 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
114 805 тысяч тенге – на проведение мероприятий по ремонту автомобильных дорог населенных пунктов;
12 444 тысячи тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов;
43 634 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству населенных пунктов;
180 939 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
51 487 тысяч тенге – на расходы в сфере культуры и спорта;
8 316 тысяч тенге – на текущие и капитальные расходы государственных органов.".

910
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
47 811
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
627 207
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
54 622
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54 622
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
54 622
2
Әлеуметтік көмек
434 094
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
434 094
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
143 355
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 307
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
75 691
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
662
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
96 086
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
68 715
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42 278
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
138 491
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138 491
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 345
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 907
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
58 887
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 052
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
25 300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 592 214
1
Тұрғын үй шаруашылығы
212 300
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
212 300
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10 700

910
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
47 811
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
627 207
1
Социальное обеспечение
54 622
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54 622
005
Государственная адресная социальная помощь
54 622
2
Социальная помощь
434 094
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
434 094
002
Программа занятости
143 355
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 307
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
75 691
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
662
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
96 086
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
68 715
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42 278
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
138 491
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138 491
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 345
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 907
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
58 887
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 052
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
25 300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 592 214
1
Жилищное хозяйство
212 300
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
212 300
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10 700