Көше атауларын қайта атау және атауларының транскрипцияларын өзгерту туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 11 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Хмельницкое ауылы халқының пікірін ескере отырып және Павлодар облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 23 қарашадағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі Хмельницкое ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
"Восточная" көшесі "Шығыс" көшесіне;
"Степная" көшесі "Сарыарқа" көшесіне;
"Октябрьская" көшесі "Желтоқсан" көшесіне;
"Новоселов" көше қиылысы "Өркениет" көше қиылысына.
2. Шарбақты ауданы Жылы-Бұлақ ауылдық округі Хмельницкое ауылының "Абая" көшесі атауының транскрипциясы "Абай" көшесіне өзгертілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешімоның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылы-Бұлақ ауылдық округінің әкімі А. Султанов

О переименовании и измененении транскрипций наименования улиц
Решение акима Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 25 декабря 2023 года № 11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения села Хмельницкое и на основании заключения Павлодарской областной ономастической комиссии от 23 ноября 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Хмельницкое Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района:
улицу "Восточная" на улицу "Шығыс";
улицу "Степная" на улицу "Сарыарқа";
улицу "Октябрьская" на улицу "Желтоқсан";
переулок "Новоселов" на переулок "Өркениет".
2. Изменить транскрипцию наименования улицы "Абая" на улицу "Абай" в селе Хмельницкое Жылы-Булакского сельского округа Щербактинского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылы-Булакского сельского округа А. Султанов