Көше атауларын қайта атау және атауларының транскрипцияларын өзгерту туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 1-03/11 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Шалдай ауылы халқының пікірін ескере отырып және Павлодар облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 23 қарашадағы қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округі Шалдай ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
"Октябрьская" көшесі "Атамекен" көшесіне;
"Боровая" көшесі "Қарағайлы" көшесіне;
"Мира" көшесі "Мереке" көшесіне;
"1 мая" көшесі "1 мамыр" көшесіне;
"Лесная" көшесі "Орман" көшесіне;
"Заводская" көшесі "Болат Әбілбаев" көшесіне;
"Садовая" көшесі "Наурыз" көшесіне;
"Победа" көшесі "Ерлік" көшесіне.
2. Шарбақты ауданы Шалдай ауылдық округі Шалдай ауылының келесі көшелерінің атауларының транскрипциялары өзгертілсін:
"Абая" көшесі "Абай" көшесіне;
"Джамбула" көшесі "Жамбыл" көшесіне;
"Казахстанская" көшесі "Қазақстан" көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалдай ауылдық округінің әкімі М. Кожимов

О переименовании и измененении транскрипций наименования улиц
Решение акима Шалдайского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 25 декабря 2023 года № 1-03/11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения села Шалдай и на основании заключения Павлодарской областной ономастической комиссии от 23 ноября 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Шалдай Шалдайского сельского округа Щербактинского района:
улицу "Октябрьская" на улицу "Атамекен";
улицу "Боровая" на улицу "Қарағайлы";
улицу "Мира" на улицу "Мереке";
улицу "1 мая" на улицу "1 мамыр";
улицу "Лесная" на улицу "Орман";
улицу "Заводская" на улицу "Болат Әбілбаев";
улицу "Садовая" на улицу "Наурыз";
улицу "Победа" на улицу "Ерлік".
2. Изменить транскрипции наименований следующих улиц в селе Шалдай Шалдайского сельского округа Щербактинского района:
улицу "Абая" на улицу "Абай";
улицу "Джамбула" на улицу "Жамбыл";
улицу "Казахстанская" на улицу "Қазақстан".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шалдайского сельского округа М. Кожимов