Қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға арналған тарифті саралау туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 10 тамыздағы № 3/438 қаулысы. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 3/410 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 22.07.2024 № 3/410 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлiгi туралы" Заңының 19 бабының 2-1 тармағына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі төлем тәсіліне байланысты келесі мөлшерде саралансын:
жол ақысын ұялы байланыс операторының көрсетілетін қызметтері арқылы немесе көлік картасы немесе мобильді қосымша арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде – 100 теңге;
жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 200 теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев

О дифференциации тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях
Постановление акимата города Алматы от 10 августа 2023 года № 3/438. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22 июля 2024 года № 3/410
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 22.07.2024 № 3/410 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Дифференцировать тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров в городских сообщениях в зависимости от способа платежа в следующих размерах:
при безналичной оплате посредством услуг оператора сотовой связи либо транспортной картой либо мобильного приложения за проезд – 100 тенге;
при оплате наличными деньгами за проезд – 200 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев