Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Лесной ауылдық округі, Ленинское ауылында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты ветеринариялық тәртіпті белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 4 шілдедегі № 14 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 24 шілдедегі № 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 24.07.2024 № 17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35–бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңы 10-1 бабының 7) тармағына сәйкес, Аққайың ауданының бас мемілекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 01 шілдедегі №08-02/542 ұсынысы негізінде Лесной ауылдық округі әкімі ШЕШТІМ:
1. Солтүстік-Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округінің Ленинское ауылында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық тәртіп белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Лесной ауылдық округінің әкімі Н. Мұхаметжанов

Об установлении ветеринарного режима ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Ленинское, Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 4 июля 2023 года № 14. Утратил силу решением акима Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 июля 2024 года № 17
Сноска. Утратил силу решением акима Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24.07.2024 № 17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстана", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстана "О ветеринарии", на основании представления главного государственного и ветеринарно-санитарного инспектора Аккайынского района от 01 июля 2023 года №08-02/542, аким Лесного сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Ленинское Аккайынского района Северо- Казахстанская области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Лесного сельского округа Н. Мухаметжанов