Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 225 және Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 11/5 бірлескен қаулысы мен шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңы 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 4 шілдесіндегі қорытындысы негізінде және Мамлютка қаласы халқының пiкiрiн ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласының келесі көшелері:
Крупская көшесі Бірлік көшесі;
Пролетарская көшесі Береке көшесі;
Советская көшесі Достық көшесі;
Свердлова көшесі Бейбітшілік көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің
міндетін атқарушысы
А.Тайменова
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы
мәслихатының төрағасы
Ж. Кәрімова

О переименовании некоторых улиц города Мамлютка Северо-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18 октября 2023 года № 225 и решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18 октября 2023 года № 11/5
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 4 июля 2023 года и с учетом мнения населения города Мамлютка, акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы города Мамлютка Северо-Казахстанской области:
улицу Крупская на улицу Бірлік;
улицу Пролетарская на улицу Береке;
улицу Советская на улицу Достық;
улицу Свердлова на улицу Бейбітшілік.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обьязанности акима Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
А.Тайменова
Председатель маслихата Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Ж. Каримова