Аққыстау ауылдық округінің көшелеріне атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Аққыстау ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 9 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде және Аққыстау ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Исатай ауданы Аққыстау ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 көшеге "Қуанғали Ихаровтың" есімі;
2) № 2 көшеге "Мұхамеджан Тынышбайұлының" есімі;
3) № 3 көшеге "Мақсұт Неталиевтың" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Г. Боранбаев

О присвоении наименований улиц Аккистауского сельского округа
Решение акима Аккистауского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 13 сентября 2023 года № 9
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 22 июня 2023 года и с учетом мнения населения Аккистауского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам селе Аккистау Аккистауского сельского округа Исатайского района Атырауской области:
1) улице № 1 имя "Қуанғали Ихаров"
2) улице № 2 имя "Мұхамеджан Тынышбайұлы"
3) улице № 3 имя "Мақсұт Неталиев"
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Г. Боранбаев