Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 3 наурыздағы № 491-VІ "Құрманғазы ауданының кейбір ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 23-VIII шешімі. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 128-VIII (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.04.2024 № 128-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 3 наурыздағы № 491-VІ "Құрманғазы ауданының кейбір ауылдық округтердегі жергілікті қоғамдастық жиналыстарының регламенттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4613 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімде:
1-тармақтың 2) тармақшасындағы "Байда ауылдық округі" деген сөздер "Бөкейхан ауылдық округі" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) шешімнің 2 қосымшасында:
"Байда ауылдық округі" деген сөздер "Бөкейхан ауылдық округі" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшалардағы:
4-тармақта:
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының ветеринария саласындағы заңнамасында көзделген жағдайларда тиісті аумақта карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу (күшін жою) туралы, карантинді және (немесе) шектеу іс-шараларын белгілеу (алып тастау) туралы шешімдер қабылдауды, сондай-ақ табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялауды, сондай-ақ "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген мерзімдерде олар бойынша ұсынымдар беруді көздейтін атқарушы органдардың, сондай-ақ әкімдердің нормативтік құқықтық актілерінің жобаларын қоспағанда жергілікті қоғамдастықтың өзекті мәселелерін, азаматтардың құқықтарына, бостандықтары мен міндеттеріне қатысты нормативтік құқықтық актілердің жобаларын талқылау;";
оныншы абзац алып тасталсын;
он бірінші абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева

О внесении изменений в решение районного маслихата от 3 марта 2020 года № 491-VІ "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества некоторых сельских округов Курмангазинского района"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 17 мая 2023 года № 23-VIII. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25 апреля 2024 года № 128-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.04.2024 № 128-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение решение районного маслихата от 3 марта 2020 года № 491-VІ "Об утверждении регламентов собраний местного сообщества некоторых сельских округов Курмангазинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4613) следующие изменения:
1) в указанном решении:
в подпункте 2 пункта 1 слова "Байдинского сельского округа" заменить словами "сельского округа Бөкейхан";
2) в приложении 2 указанного решения:
слова "Байдинского сельского округа" заменить словами "сельского округа Бөкейхан";
3) в приложениях 1, 2, 3, 4 ,5, 6, 7:
в пункте 4:
в абзац девятый вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
абзац десятый исключить;
абзац одиннадцатый исключается на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
4) в приложении 2:
в пункте 14 слово "Типового" исключить на русском языке, текст на казахском языке не меняется;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Калиева