Арыс қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 28 наурыздағы № 127 "Арыс қаласының жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 10 қазандағы № 535 қаулысы
Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 28 наурыздағы № 127 "Арыс қаласының жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27364 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Арыс қаласының аумағында ауданішілік бағыттарға жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 1 шақырымға 6 (алты) теңге мөлшерінде белгіленсін.";
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арыс қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Г.Құрманбекова

О внесении изменения в постановление акимата города Арыс от 28 марта 2022 года № 127 "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Арыс"
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 10 октября 2023 года № 535
Акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Арыс от 28 марта 2022 года № 127 "Об установлении тарифа на регулярные социально-значимые перевозки пассажиров города Арыс (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27364) следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории города Арыс на внутрирайонные маршруты в размере 6 (шесть) тенге на 1 километр.";
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Арыс.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Курманбекова Г.