Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкімінің 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 8 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 14.12.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубдикасы Заңының 33-бабының 2- тармағына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 48- бабына және 50 - бабының 2 - тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдай министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы №240 "Табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына сәйкес және Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссия отырысының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы 2023 жылғы № 12 хаттамасына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІМ:
1. 2023 жылдың 14 желтоқсанынан бастап Түркістан облысы Кентау қаласы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Кентау қаласы әкімінің орынбасары Қ.Искаков тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім 2023 жылдың 14 желтоқсанынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ж.Тасов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима города Кентау Туркестанской области от 14 декабря 2023 года № 8
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 14.12.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите" и приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" на основании протокола заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 14 декабря 2023 года за № 12, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Кентау Туркестанской области с 14 декабря 2023 года.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Кентау Искакова К. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие с 14 декабря 2023 года.
Аким города Тасов Ж.