Түркістан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 05 желтоқсандағы № 1814 қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 16 тамыздағы № 296 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 05 желтоқсандағы № 1814 "2023 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуы қала әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. Күзембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін уақытша атқарушы Б.Оразбеков

Об отмене постановления акимата города Туркестан за № 1814 от 05 декабря 2022 года
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 16 августа 2023 года № 296
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Туркестан ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утраченным силу постановление акимата города Туркестан № 1814 от 05 декабря 2022 года "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2023 год".
2. Исполнение настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдела занятости и социальных программ" акимата города Туркестан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Туркестан Е. Кузембаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима города Б.Оразбеков