Қауымдық сервитут белгілеудің кейбір мәселелері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Сарыағаш қаласы әкімінің 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 307 шешiмi
Қазақстан Республикасы "Жер кодексiнiң" 19, 69 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35 бабы 1 тармағы 6) тармақшасына сәйкес және аудандық жер бөлу комиссиясының 29.05.2023 жылғы № 26-02 қорытындысын, жер учаскесін қалыптастыру жөніндегі жерге орналастыру жобасына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және оны пайдалану мақсатында Сарыағаш қаласы аумағынан 3,0 гектар жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ш.Жуматаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыағаш қаласының әкімі М.Доспулов

О некоторых вопросах установлении публичного сервитута
Решение акима города Сарыагаш Сарыагашского района Туркестанской области от 5 сентября 2023 года № 307
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев заключение Сарыагашской районной земельной комиссии № 26-02 от 29 мая 2023 года, землеустроительный проект для образования земельного участка РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 49 (сорок девять) лет без изяъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок площадью 3,0 гектаров из земель города Сарыагаш для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии республиканскому государственному учреждению "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Ш.Жуматаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарыагаш М.Доспулов