Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 шілдедегі № 146 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 3 мамырдағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі Жеткіншек елді мекенінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 атауы жоқ көшеге - Махамбет Өтемісұлы көшесі;
2) № 2 атауы жоқ көшеге - Шәкен Айманов көшесі;
3) № 3 атауы жоқ көшеге - Кенесары хан көшесі;
4) № 4 атауы жоқ көшеге - Әл-Фараби көшесі.
2. Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі Абай елді мекенінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 атауы жоқ көшеге - Қасым Қайсенов көшесі;
2) № 2 атауы жоқ көшеге - Есет Батыр көшесі;
3) № 3 атауы жоқ көшеге - Шәкәрім көшесі.
3. Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі Балдысу елді мекенінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 атауы жоқ көшеге - Тұрар Рысқұлов көшесі;
2) № 2 атауы жоқ көшеге - Сәкен Сейфуллин көшесі;
3) № 3 атауы жоқ көшеге - Бейімбет Майлин көшесі;
4) № 4 атауы жоқ көшеге - Шерхан Мұртаза көшесі.
4. Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі Қарабұлақ елді мекенінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 атауы жоқ көшеге - Мұстафа Өзтүрік көшесі;
2) № 2 атауы жоқ көшеге - Алпамыс Батыр көшесі.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шолаққорған ауылдық округінің әкімі А.Елибаев

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима сельского округа Шолаккорган Созакского района Туркестанской области от 18 июля 2023 года № 146
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 3 мая 2023 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Жеткиншек сельского округа Шолаккорган Созакского района следующие наименования:
1) безымянной улице № 1 - улица Махамбет Өтемісұлы;
2) безымянной улице № 2 - улица Шәкен Айманов;
3) безымянной улице № 3 - улица Кенесары хан;
4) безымянной улице № 4 - улица Әл-Фараби.
2. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Абай сельского округа Шолаккорган Созакского района следующие наименования:
1) безымянной улице № 1 - улица Қасым Қайсенов;
2) безымянной улице № 2 - улица Есет Батыр;
3) безымянной улице № 3 - улица Шәкәрім.
3. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Балдысу сельского округа Шолаккорган Созакского района следующие наименования:
1) безымянной улице № 1 - улица Тұрар Рысқұлов;
2) безымянной улице № 2 - улица Сәкен Сейфуллин;
3) безымянной улице № 3 - улица Бейімбет Майлин;
4) безымянной улице № 4 - улица Шерхан Мұртаза.
4. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Карабулак сельского округа Шолаккорган Созакского района следующие наименования:
1) безымянной улице № 1 - улица Мұстафа Өзтүрік;
2) безымянной улице № 2 - улица Алпамыс Батыр.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шолаккорган А.Елибаев