Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімінің 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 11 шешімі. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімінің 20.12.2023 № 12 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Түлкібас ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Түлкібас ауданы әкімінің орынбасары Орманов Ербол Керімбекұлы тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 13 желтоқсаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Н.Изтилеуов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 13 декабря 2023 года № 11. Утратило силу решением акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 20 декабря 2023 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Тюлькубасского района Туркестанской области от 20.12.2023 № 12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территорий Тюлькубасского района Туркестанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Тюлькубасского района Орманова Ербола Керимбековича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 13 декабря 2023 года.
Аким района Н.Изтилеуов