Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмiнiң 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 7 шешімі. Күші жойылды - Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмiнiң 2024 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмiнiң 05.01.2024 № 1 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ЗҚАИ-ның ескертпесi!
Осы шешiм 14.12.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33- бабының 2-тармағына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдай министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 "Табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына сәйкес және Сауран ауданы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссиясы отырысының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 8 хаттамасына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІМ:
1. 2023 жылдың 14 желтоқсаннан бастап Түркістан облысы Сауран ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып, Сауран ауданы әкімінің орынбасары Е.Жанғазиев тағайындалсын және осы шешіммен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім 2023 жылдың 14 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Таңғатаров

Об обьявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима района Сауран Туркестанской области от 20 декабря 2023 года № 7. Утратило силу решением акима района Сауран Туркестанской области от 5 января 2024 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима района Сауран Туркестанской области от 05.01.2024 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 14.12.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан 6 статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите" и приказам исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера" на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 14 декабря 2023 года №8 района Сауран, РЕШИЛ:
1. Обьявить чрезвычайную ситуации природного характера местного масштаба на территорий района Сауран Туркестанской области с 14 декабря 2023 года.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима района Сауран Жангазиева Е. и поручить провести соответствующие мерприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие с 14 декабря 2023 года.
Аким района М. Тангатаров