Өскемен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 11 қаңтардағы № 95 "Өскемен қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 24 тамыздағы № 2762 қаулысы
Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 11 қаңтардағы № 95 "Өскемен қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
14-тармақ:
келесі мазмұндағы 25-1), 25-2) және 25-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"25-1) Қазақстан Республикасының аттракциондарға арналған Ұлттық стандарттарының талаптарына сәйкес жергілікті атқарушы органдарда есепке алынуға жататын аттракциондарды есепке қою, қайта тіркеу, есептен шығару, пайдалануға жіберу;
25-2) аттракционды пайдалануға қабылдау жөніндегі комиссияға қатысу;
25-3) Өскемен қаласының шекарасы шегінде аттракциондардың қауіпсіз пайдаланылуына мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру, талаптар (ұйғарымдарын) беру;".
2. "Өскемен қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген шараларды кабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Өскемен қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Ж. Омар

О внесении дополнений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 11 января 2023 года № 95 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 августа 2023 года № 2762
Акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 11 января 2023 года № 95 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Усть-Каменогорска" следующие дополнения:
пункт 14:
дополнить подпунктами 25-1), 25-2) и 25-3) следующего содержания:
"25-1) постановка на учет, перерегистрация, снятие с учета, допуск к эксплуатации аттракционов, подлежащих учету в местных исполнительных органах в соответствии с требованиями национальных стандартов Республики Казахстан к аттракционам;
25-2) участие в комиссии по приемке аттракциона в эксплуатацию;
25-3) осуществление государственного контроля за безопасной эксплуатацией аттракционов в пределах границ города Усть-Каменогорска, выдача требований (предписаний);".
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Усть-Каменогорска" принять меры, вытекающие из настоящего постановления, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Усть-Каменогорска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Ж. Омар