Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-4 "Батыс Қазақстан облысының қалалар мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 4 тамыздағы № 5-5 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 13-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 28.06.2024 № 13-2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысының қалалар мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы"2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6087 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
преамбуласы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексіне, Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 20 наурыздағы №235 "Жасыл екпелерді күтіп-ұстаудың және қорғаудың үлгілік қағидаларын, қалалар және елді мекендердің аумақтарын абаттандырудың қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №10886 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:"
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы М. Мұқаев

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-4 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 августа 2023 года № 5-5. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 июня 2024 года № 13-2.
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 28.06.2024 № 13-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского маслихата "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Западно-Казахстанской области" от 18 марта 2020 года № 33-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6087) следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", Экологическим кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 марта 2015 года №235 "Об утверждении Типовых правил содержания и защиты зеленых насаждений, правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №10886), Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:"
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата М. Мукаев