Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2023 жылғы 10 мамырдағы № 17 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 33 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 13.12.2023 № 33 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес және 2023 жылғы 4 мамырдағы Орал қаласы әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын - алу және жою жөніндегі комиссияның жоспардан тыс отырысының №5 хаттамасы негізінде, Орал қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал-Атырау, Орал-Саратов трассалары арасындағы жаңа шағын аудандағы" №3 қазандықтың және жылу желілеріндегі апатқа байланысты, жағдай қалыптасқанға дейін Орал қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайдың салдарын жою басшысы болып Орал қаласының әкімінің жетекшілік ететін орынбасары тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Орал қаласы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі басшысы зардап шеккен объектіге тексеру жүргізсін және оның нәтижесі бойынша тиісті шараларды қабылдасын.
4. "Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
5. Осы шешімнің орындалуын қадағалау өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі М.Сатқанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 10 мая 2023 года № 17. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от от 13 декабря 2023 года № 33.
Сноска. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 13.12.2023 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола №5 внепланового заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате города Уральск от 4 мая 2023 года, аким города Уральск РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба в городе Уральск до стабилизации обстановки, в связи с аварией на котельной №3 и в тепловых сетях в новом микрорайоне между трассами Уральск-Атырау, Уральск-Саратов"
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить курирующего заместителя акима города Уральск и поручить проведение соответствующих мероприятии, вытекающих из данного решения.
3. Руководителю отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог г.Уральска провести обследование пострадавших объектов и принять соответствующие меры по его результатам.
4. Государственному учреждению "Аппарат акима города Уральск" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Уральска М.Сатканов