Теректі ауданының Теректі ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 2023 жылғы 10 ақпандағы № 3 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 07.04.2023 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48–бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сипаттамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1.Теректі ауданының Теректі ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Теректі ауданы әкімінің орынбасары А.К. Тугузбаев тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі ауданының әкімі Т. Габдушев

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба на территории села Теректі Теректинского района
Решение акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 10 февраля 2023 года № 3. Утратило силу решением акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 7 апреля 2023 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 07.04.2023 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории села Теректі Теректинского района.
2. Назначить заместителя акима Теректинского района А.К. Тугузбаева руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Теректинского района Т. Габдушев