Теректі аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 7-4 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Теректі ауданының ауылдық округтер аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-3 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев

О признании утратившим силу решения Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 сентября 2023 года № 7-4
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 18-3 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества на территории сельских округов Теректинского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев