Астана қаласы бойынша қалалық және қала маңы қатынастарында жолаушылар мен жүкті автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 29 шiлдедегi № 503-2489 қаулысы
"Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 19-бабының 2-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық және қала маңы көлік қатынастарында жолаушылар мен жүкті автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф жолаушының бір сапары үшін 110 (бір жүз он) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ж. Қасымбек

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях по городу Астане
Постановление акимата города Астаны от 29 июля 2024 года № 503-2489
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях в размере 110 (сто десять) тенге за одну поездку пассажира.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Аким Ж. Қасымбек