Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № С 33-5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 8-бабына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл ауданының әкімдігі айқындаған тәртібі мен шарттарында "Ақкөл аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Тілдерді оқыту орталығы" және Ақкөл аудандық ішкі саясат бөлімінің "Ақкөл ауданы жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына 30 пайыз мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов

Об установлении за счет средств местного бюджета стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2024 года № С 33-5
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки в размере 30 процентов к должностным окладам работников коммунальных государственных учреждений "Центр обучения языкам" при государственном учреждении "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аккольского района" и "Молодежный ресурсный центр Аккольского района" отдела внутренней политики Аккольского района, финансируемых из местного бюджета, в порядке и на условиях, определенных акиматом района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов