Жария сервитутты белгілеу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылы әкімінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы өкілінің 2024 жылғы 11 сәуірдегі өтінішінің негізінде:
1. Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылының аумағында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желілері мен телефон кәріздерін төсеу және оларға қызмет көрсету үшін "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, 10 жыл мерзімге жария сервитут белгіленсін: "Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімінің Егіндікөл ауылының № 1 жалпы білім беретін мектебі", "Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімінің Егіндікөл ауылының № 2 жалпы білім беретін мектебі", Егіндікөл аудандық ауруханасы, Егіндікөл ауданының полиция бөлімі, жалпы ауданы 0,24 гектар.
2. "Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде жіберсін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Егіндікөл ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
м.а. Егіндікөл ауылының әкімі А.Филютина

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Егиндыколь Егиндыкольского района Акмолинской области от 30 мая 2024 года № 7
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении а Республике Казахстан" на основании заявлений представителя Акционерного общества "Казахтелеком" от 11 апреля 2024 года
1. Установить публичный сервитут, сроком на 10 лет, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, Акционерному обществу "Казахтелеком" для прокладки и обслуживания волокно-оптических линий связи и телефонной канализации, расположенных на территории села Егиндыколь Егиндыкольского района на следующих участках: "Общеобразовательная школа № 1 села Егиндыколь отдела образования по Егиндыколському району", "Общеобразовательная школа № 2 села Егиндыколь отдела образования по Егиндыколському району", Егиндыкольская районная больница, отдел полиции Егиндыкольского района, общей площадью 0,24 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего решения в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Егиндыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. Акима села Егиндыколь А.Филютина