Жер учаскесін орман қоры санатынан елді мекендердің жерлеріне ауыстыруға байланысты Хуторок ауылының елді мекенінің шекараларын (шегін) кеңейту туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қыркүйектегі № А-9/209 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 қыркүйектегі № 14/7 шешімі. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 қарашадағы № А-11/246 бірлескен қаулысымен және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қарашадағы № 15/5 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 04.11.2024 № А-11/246 бірлескен қаулысымен және Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 04.11.2024 № 15/5 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5, 12-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 31-баптарына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 18-02/45 бұйрығымен бекітілген Орман қоры жерi санатынан орман шаруашылығын жүргiзуге байланысты емес мақсаттар үшiн басқа санаттардағы жерге ауыстыру қағидасының 12-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жер учаскесін орман қоры санатынан елді мекендердің жерлеріне ауыстыруға байланысты бұрын белгіленген нысаналы мақсатына сәйкес, жер учаскесін таңдау актісіне сәйкес алаңдарды пайдалану мүмкін еместігіне байланысты Хуторок ауылының елді мекенінің шекараларын (шегін) кеңейту мақұлдансын, Сандықтау ауданының "Сандықтау ОӨОШ" РММ Лейковский орман шаруашылығынан жалпы алаңы 62,6 га, 2 бөлімнің 2-тоқсанында орналасқан 2,17,21,25., 3 тоқсанда 5,11 телім., 6-тоқсанда 22,19 бөлу. 9-тоқсанда 56,58,47,48,49 бөлінді., 10-тоқсан 39..17-тоқсанда.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оған қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Жүсіпбеков
Сандықтау аудандық мәслихатының төрағасы Г.Мұстафина

О расширении границ (черты) населенного пункта села Хуторок, в связи с переводом земельного участка из категории лесного фонда в земли населенных пунктов
Совместные постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 5 сентября 2024 года № А-9/209 и решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 5 сентября 2024 года № 14/7. Отменено совместным постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 04 ноября 2024 года № А-11/246 и решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 04 ноября 2024 года № 15/5
Сноска. Отменено совместным постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 04.11.2024 № А-11/246 и решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2024 № 15/5 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 5, 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 15) пункта 12 Правил перевода из категории земель лесного фонда в земли других категорий для целей, не связанных с ведением лесного хозяйства, утвержденных приказом министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 января 2015 года № 18-02/45, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Одобрить расширение границ (черты) населенного пункта села Хуторок, в связи с переводом земельного участка из категории лесного фонда в земли населенных пунктов общей площадью – 62,6 га, расположенного в квартале 2 выдела 2,17,21,25., квартале 3 выдела 5,11., квартале 6 выдела 22,19., квартале 9 выдела 56,58,47,48,49., квартале 10 выдела 39., квартале 17 выдела 23 Лейковского лесничества РГУ "Сандыктауское УПЛХ" Сандыктауского района, в связи с невозможностью использования в соответствии с ранее установленным целевым назначением, в площадях согласно акта выбора земельного участка.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким Сандыктауского района Е.Жусупбеков
Председатель Сандыктауского районного маслихата Г.Мустафина