Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 78/17-8 "2024-2026 жылдарға арналған Қосшы қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 141/32-8 шешімі
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосшы қаласы мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қосшы қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 78/17-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 892 231,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 953 040,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51 133,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 078,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 853 979,8 мың теңге;
2) шығындар – 24 053 096,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 160 864,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Косшы от 26 декабря 2023 года № 78/17-8 "О бюджете города Косшы на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 8 ноября 2024 года № 141/32-8
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Косшы "О бюджете города Косшы на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 78/17-8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –20 892 231,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления –2 953 040,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51 133,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 078,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 17 853 979,8 тысячи тенге;
2) затраты – 24 053 096,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 160 864,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 160 864,2мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4 және 5 қосымша осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихатының төрағасы Ә.Қуатбеков
Қосшы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 8 қарашадағы
№ 141/32-8 шешіміне
1 қосымша
Қосшы қаласы мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 160 864,2 тысяч тенге".
Приложения 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата города Косшы А.Куатбеков
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы
от 8 ноября 2024 года
№ 141/32-8
Приложение 1 к решению
маслихата города Косшы

276 888,6
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
276 888,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
342 861,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190 611,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
88 538,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 319,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 493,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
653,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 620,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
41 100,0
027
Халықты әлеуметтік қоргау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
17 887,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 600,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
5 600,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146 650,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 576,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
53 301,9
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 772,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 354 587,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 173 723,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
40 583,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
109 049,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алу
4 024 090,1
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
151 019,0
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

276 888,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
276 888,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
342 861,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190 611,3
005
Государственная адресная социальная помощь
88 538,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 319,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 493,1
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
653,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 620,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
41 100,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
17 887,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 600,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 600,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146 650,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55 576,2
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
53 301,9
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
37 772,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 354 587,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 173 723,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
40 583,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
109 049,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 024 090,1
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
151 019,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

3 369 911,3
оның iшiнде:
Қосшы қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 837,0
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
16 837,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 091 155,0
Қосшы қаласы Тайтөбе ауылының кіреберіс жолдары мен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
3 091 148,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
7,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
261 467,3
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
261 467,3
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
334,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
334,0
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
3,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
115,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
115,0
Дамытуға трансферттер
2 644 123,0
оның iшiнде:
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 148 196,0
Ақмола облысы Қосшы ауылында сумен жабдықтау желілерін салу (4 кезек)
2 148 196,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
495 927,0
Қосшы қаласындағы қалаішілік жолдардың құрылысы (3 кезек)
175 971,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылының көше-жол желісінің құрылысы. II кезек
319 956,0
Қосшы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 8 қарашадағы
№ 141/32-8 шешіміне
3 қосымша
Қосшы қаласы мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 78/17-8 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған Қосшы қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
14 895 255,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 060 745,6
оның iшiнде:
Қосшы қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
178 265,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
37 772,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
41 100,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге

3 369 911,3
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Косшы
16 837,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
16 837,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
3 091 155,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Тайтобе города Косшы
3 091 148,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7,0
Отдел строительства городаКосшы
261 467,3
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
261 467,3
Аппарат акима района (города областного значения)
334,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
334,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
3,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3,0
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
115,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
115,0
Трансферты на развитие
2 644 123,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
2148 196,0
Строительство сетей водоснабжения в с. Косшы, Целиноградского района, Акмолинской области (4 очередь)
2148 196,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
495 927,0
Строительство внутригородских дорог г.Косшы (3-я очередь)
175 971,0
Строительство улично-дорожной сети с.Косшы Целиноградского района Акмолинской области. II очередь
319 956,0
Приложение 3 к решению
маслихата города Косшы
от 8 ноября 2024 года
№ 141/32-8
Приложение 5 к решению
маслихата города Косшы
от 26 декабря 2023 года
№ 78/17-8
Целевые трансферты и кредиты из областного бюджета бюджету города Косшы на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
14 895 255,5
Целевые текущие трансферты
4 060 745,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Косшы
178 265,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
37 772,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
41 100,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности

3 987,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмек
4 219,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға және ұстауға
17 887,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
73 300,0
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 081 232,7
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2023-2024 жылдарға жылу беру мезгілін аяқтауға (көмір сатып алу)
126 411,0
Қосшы қаласындағы контейнерлік алаңдардың құрылысы
74 104,7
Ақмола облысы Қосшы қаласының КСС (кәріздік сорғыш станциясын ) ағымдағы жөндеу
85 409,0
Ақмола облысы Қосшы қаласының Тайтөбе ауылында Р.Қошқарбаев атындағы аллеяны жайластыру
71 725,0
Қосшы қаласының сумен жабдықтау объектілерін қалпына келтіру
75 733,0
"Қосшы Су" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
97 850,0
Қосшы қаласының орталық қазандығын ағымдағы жөндеу
300 000,0
Қосшы қаласының электр желілері мен электр жабдықтарын ағымдағы жөндеу
250 000,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 191 983,1
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
5 600,0
Қосшы қаласы көшелерінің тұрғын алаптарындағы өткелдерді ағымдағы жөндеу
90 720,0
Қосшы қаласының көше-жол желісін күрделі жөндеу
750 023,0
Қосшы қаласында жол қозғалысын реттеудің техникалық құралдарын, жол белгілерін орнату, монтаждау, жөндеу және пайдалану
276 888,6
Қосшы қаласының кварталішілік және жеке сектор, орталық автомобиль жолдарын механикаландырылған қолмен тазалау қызметі
949 822,0
Қосшы қаласы көшелерінің жолдарына себу мен тегістеу
118 929,5
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
609 264,8
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
99 600,8
Үлестік қатысу объектілерінде тұрғын үй және (немесе) пәтер, сатып алу
509 664,0
Дамытуға трансферттер
7 681 151,9
оның iшiнде:
7 681 151,9
Қосшы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
196 000,0
Ақмола облысы Қосшы қаласындағы сумен жабдықтау желілерінің құрылысы (4-кезек)
53 000,0
Ақмола облысы Қосшы қ. Орталық қазандықты сыртқы электрмен жабдықтау схемасын өзгерту
43000,0
Ақмола облысының Қосшы қаласында БҚС (бөлу қосалқы станциясын) салу
100 000,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
5 526 361,0
Целиноград ауданы Тайтобе ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
93 816,0
Целиноград ауданы Тайтөбе селосын электрмен жабдықтау (2 кезек)
495 941,0
Қосшы қаласындағы мәдени-спорттық орталыққа сыртқы инженерлік желілердің құрылысы
429 584,5
Қосшы каласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
306 413,0
Қосшы қаласында әкімшілік ғимараттар салу
60 000,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы селосында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (5-поз.)

3 987,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
4 219,0
На создание и содержание центров по поддержке семей
17 887,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
73 300,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
1 081 232,7
На завершение отопительного сезона 2023-2024 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
126 411,0
Устройство контейнерных площадок в г. Косшы
74 104,7
Текущий ремонт КНС в г. Косшы Акмолинской области
85 409,0
Обустройство аллеи имени Р.Кошкарбаева в селе Тайтобег.Косшы Акмолинской области
71 725,0
Востановление обьектов водоснабжения города Косшы
75 733,0
На укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Косшы Су"
97 850,0
Текущий ремонт центральной котельной города Косшы
300 000,0
Текущий ремонт электрических сетей и электрооборудования города Косшы
250 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
2 191 983,1
На обеспечение льготного проезда
5 600,0
Текущий ремонт проездов жилых массивов улиц города Косшы
90 720,0
Капитальный ремонт улично-дорожной сети города Косшы
750 023,0
Установка, монтаж ремонт и эксплуатация технических средств регулирования дорожным движением, дорожных знаков, в городе Косшы
276 888,6
Услуги по механизированной, ручной уборки внутриквартального и частного сектора, центральных и автомобильных дорог города Косшы
949 822,0
Отсыпка и грейдирование дорог улиц г. Косшы
118 929,5
Отдел строительства города Косшы
609 264,8
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
99 600,8
Приобретение ,выкуп жилья (или) квартир в обьектах долевого участия
509 664,0
Трансферты на развитие
7 681 151,9
в том числе:
7 681 151,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Косшы
196 000,0
Строительство сетей водоснабжения в г. Косшы, Акмолинской области (4 очередь)
53 000,0
Изменение схемы внешнего электроснабжения центральной котельной г.Косшы Акмолинской области
43 000,0
Строительство РП (распредилительной подстанции)в г.Косшы Акмолинской области
100 000,0
Отдел строительства города Косшы
5 526 361,0
Реконструкция сетей водоснабжения в с. Тайтобе Целиноградского района
93 816,0
Электроснабжение в селе Тайтобе Целиноградского района (2 очередь)
495 941,0
Строительство наружных сетей электроснабжения к Общественному культурно-досуговому центру г.Косшы
429 584,5
Строительство физкультурно- оздоровительного комплекса в г. Косшы.
306 413,0
Строительство административных зданий в городе Косшы
60 000,0
Строительство 45 квартирного жилого дома в селе Косшы (поз.5) Целиноградского района Акмолинской области

31 891,5
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (байланыс желілері, су құбыры және кәріз, жылумен жабдықтау) (түзету)
19 531,7
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (түзету)
89 183,3
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылының жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің құрылысы
4 000 000,0
Қосшы қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 958 790,9
Қосшы қаласының мәдени-спорттық орталығына кіреберіс жолдардың құрылысы
1 373 090,9
Қосшы қаласының қалаішілік жолдарын салу (3-кезек)
585 700,0
Несиелер
3 153 358,0
Қосшы қаласының құрылыс бөлімі
3 153 358,0
МБҚ тұрғын үйін сатып алу
2 548 346,0
Тұрғын үй құрылысына
605 012,0

31 891,5
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45-ти квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (сети связи, водопровод и канализация, теплоснабжения) (корректировка)
19 531,7
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45-ти квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (благоустройство) (корректировка)
89 183,3
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей с.Косшы Целиноградского района Акмолинской области
4 000 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Косшы
1 958 790,9
Строительство подъездных дорог к общественному культурно-спортивному центру города Косшы
1 373 090,9
Строительство внутригородских дорог г.Косшы (3-я очередь)
585 700,0
Кредиты
3 153 358,0
Отдел строительства города Косшы
3 153 358,0
Приобретение жилья ГЦБ
2 548 346,0
На строительство жилья ГЦБ
605 012,0