Карантинді алу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Тоқмансай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 11 қарашадағы № 20 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37- бабы 3-тармағы, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алға аудандық аумақтық инспекциясы" ММ-нің басшысы Б. Хайтбаевтың 2024 жылғы 11 қарашадағы № 02-06-1/235 ұсынысы негізінде, Тоқмансай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе облысы, Алға ауданы Тоқмансай ауылдық округінің "Жеті қазына" және "Өлетті" шаруа қожалықтары мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан жұқпалы ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізіліп, сынамалардың "теріс" нәтиже көрсетуіне байланысты карантин алынып тасталынсын.
2. Алға ауданы Тоқмансай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 19 "Ақтөбе облысы Алға ауданы Тоқмансай ауылдық округінің "Жеті қазына" және "Өлетті" шаруа қожалықтары мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан жұқпалы ауруы анықталуына байланысты карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Тоқмансай ауылдық
округі әкімінің м.а.
Ш. М. Сыражанова

О снятии карантина
Решение акима Токмансайского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 11 ноября 2024 года № 20
В соответствии с пунктом 3, статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления Б. Хайтбаева руководителя ГУ "Алгинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 11 ноября 2024 года № 02-06-1/235, аким Токмансайского сельского округа РЕШИЛ:
1. В крестьянских хозяйствах "Жеті қазына" и "Өлетті" Токмансайского сельского округа Алгинского района Актюбинской области в связи с проведением комплексных ветеринарных меропрятий по ликвидации болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота, снять карантин по результатам "отрицательной" пробы.
2. Признать утратившим силу решение акима Токмансайского сельского округа Алгинского района от 26 сентября 2024 года № 19 "Об установлении карантина в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота в крестьянских хозяйствах "Жеті қазына" и "Өлетті" Токмансайского сельского округа Алгинского района Актюбинской области".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4.Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Токмансайского
сельского округа
Ш. М. Сыражанова