Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 26 қаңтардағы № 2 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 5 маусымдағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 05.06.2024 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2024 жылғы 26 қаңтардағы № 02-08-03/21 ұсынысы негізінде Көлтабан ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі Жарлы ауылының Астана көшесі, Ардагерлер көшесі, Майтүбек көшесі, Желтоқсан көшесі, Ұстаздар көшесі, Бейбітшілік көшесі, Ж. Есенбаев көшесі, 1- Мамыр көшесі, Наурыз көшесі, Ынтымақ көшесі, Қ. Боқанов көшесі, Болатжолы көшесіндегі тұрғындардың жеке мал қоралары орналасқан аумақтарына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көлтабан ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
Б. Келдібаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 26 января 2024 года № 2. Утратило силу решением акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 5 июня 2024 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 05.06.2024 № 11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 26 января 2024 года № 02-08-03/21 исполняющий обязанности акима Культабанского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез установить ограничительные мероприятия на территориях частного скотного двора жителей по улице Астана, по улице Ардагерлер, по улице Майтубек, по улице Желтоксан, по улице Устаздар, по улице Бейбитшилик, по улице Ж. Есенбаева, по улице 1- Мамыр, по улице Наурыз, по улице Ынтымак, по улице К. Боканова, по улице Болатжолы расположенных в селе Жарлы Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Культабанского сельского округа
Б. Келдибаев