Шектеу іс-шараларын алу және Көлтабан ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2024 жылғы 26 қаңтардағы № 2 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 5 маусымдағы № 11 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2024 жылғы 5 маусымдағы № 02-08-03/110 ұсынысы негізінде Көлтабан ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі Жарлы ауылының Астана көшесі, Ардагерлер көшесі, Майтүбек көшесі, Желтоқсан көшесі, Ұстаздар көшесі, Бейбітшілік көшесі, Ж. Есенбаев көшесі, 1-Мамыр көшесі, Наурыз көшесі, Ынтымақ көшесі, Қ.Боқанов көшесі, Болатжолы көшесіндегі тұрғындардың жеке мал қоралары орналасқан аумақтарында мүйізді ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралары жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Көлтабан ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2024 жылғы 26 қаңтардағы № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көлтабан ауылдық округінің әкімі С. Бітімбай

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Культабанского сельского округа от 26 января 2024 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 5 июня 2024 года № 11
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 июня 2024 года № 02-08-03/110 аким Культабанского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территориях частного скотного двора жителей по улице Астана, по улице Ардагерлер, по улице Майтубек, по улице Желтоксан, по улице Устаздар, по улице Бейбитшилик, по улице Ж.Есенбаева, по улице 1-Мамыр, по улице Наурыз, по улице Ынтымак, по улице К. Боканова, по улице Болатжолы расположенных в селе Жарлы Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллез среди крупного роготого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Культабанского сельского округа от 26 января 2024 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Культабанского сельского округа С. Бітімбай