Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі Ақтоғай ауылы аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 27 маусымдағы № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Ақтоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Казақтелеком" акционерлік қоғамына телефон (кабель) канализациясының құбыр желісін жүргізу және пайдалану үшін Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі Ақтоғай ауылының аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,0115 га жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут 12 (он екі) жыл белгіленсін.
2. Қазақтелеком" акционерлік қоғамына (келісім бойынша) жұмыс аяқталғаннан кейін жер учаскесін нысаналы мақсаты бойынша одан әрі пайдалануға жарамды күйге келтірсін.
3. "Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланған кейін осы шешімді Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округінің әкімі К. Пстебаев

Об установлении публичного сервитута на территории села Актогай Актогайского сельского округа Актогайского района
Решение акима Актогайского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 27 июня 2024 года № 7
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Актогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут на земельный участок общей площадью 0,0115 га, расположенного на территории села Актогай Актогайского сельского округа Актогайского района, без изъятия земельных участков у землепользователей, для прокладки и эксплуатации трубопровода телефонной (кабельной) канализации, сроком на 12 (двенадцать) лет.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" (по согласованию) по окончании работ привести земельный участок в состояние, пригодное для его дальнейшего использования по целевому назначению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Актогайского сельского округа Актогайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Актогайского сельского округа Актогайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского сельского округа Актогайского района К. Пстебаев