Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2024 жылғы 1 қазандағы № 821 бұйрығы
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің орталық аппаратының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 1114 бұйрығына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 227 бұйрығының;
2) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің орталық аппаратының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 1114 бұйрығына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 401 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр А.Н. Есқараев

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 октября 2024 года № 821
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 227 "О внесении дополнений и изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 октября 2014 года №1114 "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" центрального аппарата Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 401 "О внесении дополнения и изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 октября 2014 года №1114 "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" центрального аппарата Министерства юстиции Республики Казахстан".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр А. Н. Ескараев