"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағынысты, республикалық мемлекеттік кәсіпорындағы арнайы көлік құралдарының тиістілік нормативтерін белгілеу және автокөлікті арнайы көлік құралдарына жатқызу өлшемшарттарын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 1585 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2024 жылғы 17 қазандағы № 869 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағынысты, республикалық мемлекеттік кәсіпорындағы арнайы көлік құралдарының тиістілік нормативтерін белгілеу және автокөлікті арнайы көлік құралдарына жатқызу өлшемшарттарын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 1585 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17941 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағынысты "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны үшін арнайы көлік құралдарының тиістілік нормативтері бекітілсін.";
бұйрыққа 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін мемлекеттік және орыс тілдерінде жіберу;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
А.Н. Ескараев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2024 жылғы 17 қазандағы
№ 869 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 1585 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағынысты "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны үшін арнайы көлік құралдарының тиістілік нормативтері
р/с №
Мақсаты
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі - "ЗҚАИ" РМК) филиалдарының атауы
Арнайы көлік құралдарының нормативтері
1
2
3
4
1
Автономды электр қуат көзімен, арнайы компьютерлік техникамен, байланыс желілерімен қамтамасыз етілмеген жерлерде Интернет желісіне қол жеткізу құралдарымен жабдықталған, ақпараттық жүйелерді пайдаланушыларды құқықтық ақпаратпен үздіксіз қамтамасыз ету мақсатында жедел баруға арналған жеңіл автокөлік (әртүрлі нұсқалардағы "ZAN" дерекқорын орнату және жаңарту).
"ЗҚАИ" РМК-ның Астана қаласы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Алматы қаласы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Ақтөбе облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Атырау облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Шығыс Қазақстан облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Жамбыл облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Қарағанды облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Ақмола облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Қостанай облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Қызылорда облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Маңғыстау облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Павлодар облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Алматы облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Түркістан облысы бойынша филиалы
1
"ЗҚАИ" РМК-ның Шымкент қаласы бойынша филиалы
1
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2024 жылғы 17 қазандағы
№ 869 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 1585 бұйрығына
2-қосымша
Автокөлікті Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағынысты "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының арнайы көлік құралдарына жатқызу өлшемшарттары

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 1585 "Об установлении нормативов положенности специальных транспортных средств и определении критериев отнесения автотранспорта к специальным транспортным средствам в республиканском государственном предприятии, подведомственном Министерству юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 октября 2024 года № 869
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2018 года № 1585 "Об установлении нормативов положенности специальных транспортных средств и определении критериев отнесения автотранспорта к специальным транспортным средствам в республиканском государственном предприятии, подведомственного Министерству юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17941) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить норматив положенности специальных транспортных средств для Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан", подведомственного Министерству юстиции Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему приказу.";
приложения 1 и 2 к приказу изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
А. Н. Ескараев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 17 октября 2024 года № 869
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 11 декабря 2018 года № 1585
Норматив положенности специальных транспортных средств для республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан", подведомственному Министерству юстиции Республики Казахстан
№ п/п
Назначение
Наименование филиалов республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан (далее – РГП "ИЗПИ")
Нормативы специальных транспортных средств
1
2
3
4
1
Легковой автотранспорт, оборудованный специальной компьютерной техникой с обеспечением автономного электропитания, средствами доступа к сети Интернет в местностях, не обеспеченных сетями связи, предназначенный для оперативных выездов к пользователям информационных систем с целью бесперебойного обеспечения их правовой информацией (установка и обновление Базы данных "ZAN" различных версий).
филиал РГП "ИЗПИ" по городу Астана
1
филиал РГП "ИЗПИ" по городу Алматы
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Актюбинской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Атырауской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Восточно –Казахстанской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Жамбылской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Западно-Казахстанской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Карагандинской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Акмолинской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Костанайской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Кызылординской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Мангистауской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Павлодарский области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по области Абай
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Северо-Казахстанской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Алматинской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по Туркестанской области
1
филиал РГП "ИЗПИ" по городу Шымкент
1
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 17 октября 2024 года № 869
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 11 декабря 2018 года № 1585
Критерии отнесения автотранспорта к специальным транспортным средствам республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан", подведомственному Министерству юстиции Республики Казахстан

1. Арнайы компьютерлік техникамен (тасымалданатын жұмыс станциясы, DVD-дубликатор) жарақтандыру.
2. Байланыс желілермен қамтамасыз етілмеген жерлерде Интернет желісіне қол жеткізу құралдарымен жарақтандыру.
3. Компьютерлік техника үшін температуралық режимді қамтамасыз ету.
4. Компьютерлік техника мен Интернет желісіне қол жеткізу құралдары үшін автономды электр қуат көзімен қамтамасыз ету.

1. Оснащение специальной компьютерной техникой (переносная рабочая станция, DVD-дубликатор в пылезащищенном исполнении для транспортных средств).
2. Оснащение средствами доступа к сети Интернет в местностях, не обеспеченных сетями связи.
3. Обеспечение температурного режима для компьютерной техники.
4. Обеспечение автономного электропитания для компьютерной техники и средств доступа к сети Интернет.