Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 2 шешімі. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2024 жылғы 7 қазандағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 07.10.2024 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына сәйкес, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес, Іле ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі аудандық комиссиясының 2024 жылғы 09 сәуірдегі кезектен тыс жедел отырысының №4 хаттамасы негізінде, аудан әкімдігі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысы Іле ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Жергілікті ауқымдағы төтенше жағдайды жою басшысы болып аудан әкімінің орынбасары А. Құрманғалиев тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешімнің әрекеті 2024 жылдың 04 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Қарасаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Илийского района Алматинской области от 15 апреля 2024 года № 2. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 7 октября 2024 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Илийского района Алматинской области от 07.10.2024 № 11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" на основании протокола внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Илийского района №4 от 09 апреля 2024 года, аким района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Илийского района Алматинской области..
2. Руководителем ликвидации черезвычайной ситуации местного масштаба назначить заместителя акима района А.Курмангалиева.
3. Контроль над исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Действие настоящего решения акима района распространяется на правоотношения, возникшие с 04 марта 2024 года.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Карасаев