Іле ауданы әкімінің 2024 жылғы 17 мәуірдегі № 2 "Табиғи сипатындағы жергілікті ауқымдағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімінің 2024 жылғы 7 қазандағы № 11 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Рспубликасы Заңының 27-бабына сәйкес, Іле ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданы әкімінің "Табиғи сипатындағы жергілікті ауқымдағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. А. Әуесбай

О признании утратившим силу решения акима Илийского района от 17 апреля 2024 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Илийского района Алматинской области от 7 октября 2024 года № 11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Илийского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу Решение акима Илийского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 17 апреля 2024 года № 2.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Илийского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района А. Әуесбай