Іле аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 18-50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 мамырдағы № 26-92 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 109- 1 бабына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-50 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191734 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 516 020 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 491 102 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 24 918 мың теңге;
2) шығындар 598 891 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 82 871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 82 871 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 82 871 мың теңге".
2. 2024-2026 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
"1) кірістер 426 395 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 395 959 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 30 436 мың теңге;
2) шығындар 508 703 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 82 308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 82 308 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 29 декабря 2024 года № 18-50 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2024-2026 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2024 года № 26-92
В соответсвии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 18-50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191734) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 516 020 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 491 102 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 918 тысячи тенге;
2) затраты 598 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 82 871 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 82 871 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 82 871 тысяч тенге".
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 426 395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 395 959 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 436 тысяч тенге;
2) затраты 508 703 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 82 308 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита(использование профицита) бюджета 82 308 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 95 357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 95 357 мың теңге
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 95 357 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 95 357 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 95 357 тысячи тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 95 357 тысячи тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 мамырдағы № 26-92 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-50 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 3 к решению Илийского районного маслихата от 30 мая 2024 года № 26-92
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 18-50
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы