Мемлекеттік кірістер органдарының қызмет аймақтарын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 2 тамыздағы № 511 бұйрығы
"Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 3-бабы 1-тармағының 28) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес мемлекеттік кірістер органдарының қызмет аймақтары айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының жетекшілік ететін қаржы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр М. Тәкиев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2024 жылғы 2 тамыздағы
№ 511 бұйрығына
қосымша
Мемлекеттік кірістер органдарының қызмет аймақтары
р/с
Мемлекеттік кірістер органдарының атауы
Қызмет аймағы
1.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Абай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Абай облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
2.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
3.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Ақтөбе облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
4.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Алматы облысы Іле ауданының Жетіген ауылдық округі, Алматы-Жетіген автотрассасы 41 километр, 204а құрылыс, кадастрлық нөмірі 03:046:221:715; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Іле ауданы Казциков ауылдық округінің КазЦик ауылы Бережинский Алексей Федорович көшесі 2а учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:046:310:015; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің Көкөзек ауылы 060 есептік кварталы 653 учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:047:062: 653 жер учаскелерін қоспағанда, Қазақстан Республикасы Алматы облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
5.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Атырау облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
6.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Шығыс Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
7.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Жамбыл облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
8.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Жетісу облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
9.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Батыс Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
10.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Қарағанды облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
11.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
12.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Қызылорда облысының, сондай-ақ "Байқоңыр" қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
13.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Солтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
14.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Маңғыстау облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
15.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Павлодар облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
16.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Түркістан облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
17.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Ұлытау облысының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
18.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
19.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Алматы қаласының, оның ішінде Қазақстан Республикасы Алматы облысы Іле ауданының Жетіген ауылдық округі, Алматы-Жетіген автотрассасы 41 километр, 204а құрылыс, кадастрлық нөмірі 03:046:221:715; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Іле ауданы Казциков ауылдық округінің КазЦик ауылы Бережинский Алексей Федорович көшесі 2а учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:046:310:015; Қазақстан Республикасы Алматы облысының Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің Көкөзек ауылы 060 есептік кварталы 653 учаскесі, кадастрлық нөмірі 03:047:062:653 жер учаскелері әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде
20.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Шымкент қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қазақстан Республикасы Шымкент қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде

Об определении зон деятельности органов государственных доходов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 августа 2024 года № 511
В соответствии с подпунктом 28) пункта 1 статьи 3 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить зоны деятельности органов государственных доходов согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр М. Такиев
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 августа 2024 года № 511
Зоны деятельности органов государственных доходов
№ п/п
Наименование органов государственных доходов
Зона деятельности
1.
Департамент государственных доходов по области Абай Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы области Абай Республики Казахстан
2.
Департамент государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно- территориальной границы Акмолинской области Республики Казахстан
3.
Департамент государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Актюбинской области Республики Казахстан
4.
Департамент государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Алматинской области за исключением земельных участков: с кадастровым номером 03:046:221:715, строение 204А, 41 километр, автотрасса Алматы-Жетыген, Жетыгенский сельский округ Илийского района Алматинской области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:046:310:015, участок 2А, улица Бережинский Алексей Федорович, село КазЦик, КазЦиковский сельский округ, Илийского района, Алматинской области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:047:062:653, участок 653, учетный увартал 060, село Кокузек, Елтайский сельский округ Карасайского района Алматинской области Республики Казахстан
5.
Департамент государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Атырауской области Республики Казахстан
6.
Департамент государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Восточно-Казахстанской области Республики Казахстан
7.
Департамент государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Жамбылской области Республики Казахстан
8.
Департамент государственных доходов по области Жетісу Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы области Жетісу Республики Казахстан
9.
Департамент государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Западно-Казахстанской области Республики Казахстан
10.
Департамент государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Карагандинской области Республики Казахстан
11.
Департамент государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Костанайской области Республики Казахстан
12.
Департамент государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Кызылординской области Республики Казахстан, а также города "Байконур"
13.
Департамент государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Северо-Казахстанской области Республики Казахстан
14.
Департамент государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Мангистауской области Республики Казахстан
15.
Департамент государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Павлодарской области Республики Казахстан
16.
Департамент государственных доходов по Туркестанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Туркестанской области Республики Казахстан
17.
Департамент государственных доходов по области Ұлытау Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы области Ұлытау Республики Казахстан
18.
Департамент государственных доходов по городу Астана Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы города Астана
19.
Департамент государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы города Алматы в том числе земельных участков: с кадастровым номером 03:046:221:715, строение 204А, 41 километр, автотрасса Алматы-Жетыген, Жетыгенский сельский округ Илийского района Алматинской области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:046:310:015, участок 2А, улица Бережинский Алексей Федорович, село КазЦик, КазЦиковский сельский округ, Илийского района, Алматинской области Республики Казахстан; с кадастровым номером 03:047:062:653, участок 653, учетный увартал 060, село Кокузек, Елтайский сельский округ Карасайского района Алматинской области Республики Казахстан
20.
Департамент государственных доходов по городу Шымкент Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы города Шымкент Республики Казахстан