"Транстелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 11 наурыздағы № 977 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Транстелеком" акционерлік қоғамына Шымкент қаласы, Шу-Арыс-Сарыағаш орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желілері үшін жалпы алаңы 17,11 га, оның ішінде: жайылым – 5,08 га, жол астында – 0,06 га, басқа жер – 11,97 га жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 06 ақпанына дейін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ. Асыловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Транстелеком"
Постановление акимата города Шымкент от 11 марта 2024 года № 977
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Транстелеком" на земельные участки, расположенные по адресу город Шымкент, Шу-Арыс-Сарыагаш, площадью 17,11 гектара, из них: пастбище – 5,08 га, под дорогами – 0,06 га, другие земли – 11,97 га для волоконно-оптической линии связи сроком до 06 февраля 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей.
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Асылова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Сыздыкбеков Г.