"Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 963 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 1204 қаулысы
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы алқаптарында карантиндік режим енгізе отырып, карантиндік аймақ белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 963 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 963 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 14 марта 2024 года № 1204
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 963 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на сельскохозяйственных угодьях города Шымкент" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын барлық шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуы Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы басшысының міндетін атқарушы Т. Мекамбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Кәрімовке жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, принять все необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Исполнение настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя управления сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент Т. Мекамбаева.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Каримова.