"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 1 шілдедегі № 3102 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне төменде көрсетілген:
1) Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, 047 орам, 046 орам, 329 орамдарда орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін жалпы алаңы 0,2525 га (алаңдары 0,01596 га, 0,01642 га, 0,01682 га және 0,2033 га);
2) Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, 046 орам, 048 орам, 045 орам, 047 орамдарда орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін жалпы алаңы 0,5029 га (алаңдары 0,05927 га, 0,09267 га, 0,017237 га және 0,17859 га);
3) Шымкент қаласы, Еңбекші ауданы, 049 орам, 040 орам, 047 орамдарда орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін жалпы алаңы 0,9976 га (алаңдары 0,04487 га, 0,44737 га, 0,49952 га) жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 13 маусымына дейін қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Кәрімовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
Постановление акимата города Шымкент от 1 июля 2024 года № 3102
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 13 июня 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел", на нижеследующие земельные участки, расположенные по адресу:
1) город Шымкент, Енбекшинский район, 047, 046, 329 квартал, общей площадью 0,2525 гектара (0,01596 га, 0,01642 га, 0,01682 га и 0,2033 га) для проектирования волоконно-оптической линии связи;
2) город Шымкент, Енбекшинский район, 046, 048, 045, 047 квартал, общей площадью 0,5029 гектара (0,05927 га, 0,09267 га, 0,017237 га и 0,17859 га) для проектирования волоконно-оптической линии связи;
3) город Шымкент, Енбекшинский район, 049, 040, 047 квартал общей площадью 0,9976 гектара (0,04487 га, 0,44737 га, 0,49952 га) для проектирования волоконно-оптической линии связи;
3. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А.Каримова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков