"Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалына-жобаларды басқару дирекциясына қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 26 шілдедегі № 3915 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, заңды тұлғаның өтініші негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалына–жобаларды басқару дирекциясына Шымкент қаласы, Әл-Фараби ауданы, Желтоқсан көшесі н/с мекенжайында орналасқан "Pana smart Office" бизнес орталығына "талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін" жалпы алаңы 0,007 га жер учаскесіне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2027 жылдың 08 шілдесіне дейін сервитут белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Қ.Асыловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении публичного сервитута Дирекции по управлению проектами филиала акционерного общества "Казахтелеком"
Постановление акимата города Шымкент от 26 июля 2024 года № 3915
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить сервитут сроком до 08 июля 2027 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей Дирекции по управлению проектами филиала акционерного общества "Казахтелеком" на земельный участок бизнес центр "Pana smart Office" , расположенный по адресу город Шымкент, Аль-Фарабиский район, улица Желтоқсан б/н площадью 0,007 гектара для прокладки и эксплуатации линий электропередачи.
2. Государственному учреждению "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Шымкент" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент К.Асылову.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Сыздыкбеков Г.