Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қазандағы № 5225 қаулысы. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 6640 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 13.12.2024 № 6640 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы орынбасарының 2024 жылғы 08 қазандағы № 05-03/6634 ұсынысы негізінде Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы Абай ауданы Самал-1 мөлтек ауданы М. Сәрсенбаев көшесі № 1225 үй аумағында мысықтан құтыру ауруы анықталуына байланысты М. Сәрсенбаев көшесінің бойына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуы Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасының басшысы Т. Мекамбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Кәрімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Шымкент қаласының әкімі Ғ. Сыздықбеков

Об установлении ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Шымкент от 11 октября 2024 года № 5225. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 13 декабря 2024 года № 6640
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 13.12.2024 № 6640 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления заместителя главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 08 октября 2024 года № 05-03/6634 акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия вдоль улицы М. Сарсенбаева в связи с выявлением болезни бешенства у кошки на территории дома № 1225 улицы М. Сарсенбаева микрорайона Самал-1 Абайского района города Шымкент.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя управления сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент Т. Мекамбаева.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Каримова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков