Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/16-VIIІ "Абай облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2024 жылғы 15 қарашадағы № 21/147-VIII шешімі
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/16-VIIІ "Абай облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 50-18 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы К. Сулейменов
Абай облысы мәслихаттың
2024 жылғы 15 қарашадағы
№ 21/147-VIIІ шешімнің
қосымшасы
Абай облысы мәслихаттың

О внесении изменения в решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/16-VIIІ "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Абай"
Решение маслихата области Абай от 15 ноября 2024 года № 21/147-VIII
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/16-VIII "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Абай" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 50-18) следующее изменение:
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай К. Сулейменов
Приложение к решению
маслихата области Абай
от 15 ноября 2024 года
№ 21/147-VIII
Утверждено решением
маслихата области Абай

2023 жылғы 20 сәуірдегі
№ 2/16-VIIІ шешімімен
бекітілген
Абай облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Төлем мөлшері, теңге/м3
1.
Ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін
85
2.
Ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін

от 20 апреля 2023 года
№ 2/16-VIII
Размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Абай
Наименование потребителей услуг
Размер платы, тенге/м3
1.
Для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды
85
2.
Для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды