Семей қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 25 маусымдағы № 27/148-VIII шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "ҚР әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 424 Жарлығына, Жаңасемей ауданының құрылуына байланысты "Семей қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/93-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 18 маусымдағы № 26/145-VIII шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылсын:
1) Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 17/104-VIII "Ауылдық округтер мен кенттердің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі (ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2024 жылғы 9 қаңтарда жарияланған).
2) Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 18 маусымдағы № 26/144-VIII "Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 17/104-VIII "Ауылдық округтер мен кенттердің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2024 жылғы 25 маусымда жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы Д. Шакаримов

Об отмене некоторых решений маслихата города Семей
Решение маслихата города Семей области Абай от 25 июня 2024 года № 27/148-VIII
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Указом Президента РК от 28 декабря 2023 года № 424 "О некоторых вопросах административно–территориального устройства Республики Казахстан", решением маслихата города Семей "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2023 года № 16/93-VIII "О бюджете города Семей на 2024-2026 годы" от 18 июня 2024 года № 26/145-VIII в связи с образованием района Жанасемей, маслихат города РЕШИЛ:
1. Отменить следующие решения маслихата:
1) Решение сессии маслихата города Семей от 26 декабря 2023 года № 17/104-VIII "О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы" (Опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 9 января 2024 года);
2) Решение сессии маслихата города Семей от 18 июня 2024 года 26/144-VIII "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 26 декабря 2023 года № 17/104 VIII "О бюджете сельских округов и поселков на 2024-2026 годы" (Опубликовано в Эталонном контрольном банке НПА РК в электронном виде 25 июня 2024 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель маслихата города Семей Д. Шакаримов